رای ما - اخبار سیاسی انتخاباتی

اخبار سياسي و انتخاباتي دوره یازدهم ریاست جمهوری گیلان (راي ما ) entekhabat talesh Rayema

آخرین اخبار از تایید صلاحیتهای آستارا

1. شاپور مرحبا با سابقه سه دوره نمایندگی مجلس که رد صلاحیت شده بود اعلام نموده است صلاحیت گرفتم و شب پنج شنبه نامه هم مبنی بر تایید صلاحیت نشان داده است یک منبع مطلع در ستاد ایشان صحت نامه را تایید نمود.اما فعلا شورای نگهبان 21 بهمن ماه جلسه دارنند

2- یک منبع مطلع در ستاد دلق پوش نوشت : آقای لاریجانی برای عده ای از نمایندگان پا در میانی کرده  از جمله فرهاد دلق پوش و مقام معظم رهبری به شورای نگهبان فرمودند با افرادی که مشکل اساسی ندارنند مدرا شود و چون  بر علیه دلق پوش مدارک مستند و قضایی و محکمه پسند نیست در شورای نگهبان بادادن تعهد به التزام به ولایت فقیه  صلاحیت ایشان تایید خواهد شد.

3- یک منبع مطلع از ستاد علی رضا نعمتی اعلام نمود .. هفته پیش نماینده  مشایی ریس جریان انحرافی نظام از گیلان دیدار و در آستارا با نعمتی دیدار نمود و به احتمال زیاد از نعمتی حمایت خواهد نمود ولی نعمتی تمایلی به اعلام  این موضع نیست و از روی ناچاری و.. قبول نموده است و منبع افزود جریان انحرافی بعداز دلق پوش قرار بود از دو نفر صفر نعیمی و نعمتی یکی از انتخاب کنند و کمک مالی و اداری دهد که بعلت نا معلومی  فعلا در خصوص ملاقات به نعیمی خبر منعکس نشده است و منبع افزود نعمتی در صورتیکه قبول کرد کاندیدای مورد حمایت باشد .. تا زمانیکه جریان برعلیه رهبر جبهه گیری نکند و بعد از انتخاب  تابع ولایت است و در سایر موارد با جریان برای تصدی دولت بعدی کمک خواهد نمود.

منبع: http://an1390.mihanblog.com/

+ نوشته شده در  سه شنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 0:37  توسط تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  |