نسخه موبایلی رای ما

 ناب ترین اخبار سياسي و انتخاباتي مجلس گیلان (راي ما ) entekhabat talesh Rayema

نتايج تائيد صلاحيت كانديداهای گیلانآخرین اخبار از تایید صلاحیتهای آستارا

1. شاپور مرحبا با سابقه سه دوره نمایندگی مجلس که رد صلاحیت شده بود اعلام نموده است صلاحیت گرفتم و شب پنج شنبه نامه هم مبنی بر تایید صلاحیت نشان داده است یک منبع مطلع در ستاد ایشان صحت نامه را تایید نمود.اما فعلا شورای نگهبان 21 بهمن ماه جلسه دارنند

2- یک منبع مطلع در ستاد دلق پوش نوشت : آقای لاریجانی برای عده ای از نمایندگان پا در میانی کرده  از جمله فرهاد دلق پوش و مقام معظم رهبری به شورای نگهبان فرمودند با افرادی که مشکل اساسی ندارنند مدرا شود و چون  بر علیه دلق پوش مدارک مستند و قضایی و محکمه پسند نیست در شورای نگهبان بادادن تعهد به التزام به ولایت فقیه  صلاحیت ایشان تایید خواهد شد.

3- یک منبع مطلع از ستاد علی رضا نعمتی اعلام نمود .. هفته پیش نماینده  مشایی ریس جریان انحرافی نظام از گیلان دیدار و در آستارا با نعمتی دیدار نمود و به احتمال زیاد از نعمتی حمایت خواهد نمود ولی نعمتی تمایلی به اعلام  این موضع نیست و از روی ناچاری و.. قبول نموده است و منبع افزود جریان انحرافی بعداز دلق پوش قرار بود از دو نفر صفر نعیمی و نعمتی یکی از انتخاب کنند و کمک مالی و اداری دهد که بعلت نا معلومی  فعلا در خصوص ملاقات به نعیمی خبر منعکس نشده است و منبع افزود نعمتی در صورتیکه قبول کرد کاندیدای مورد حمایت باشد .. تا زمانیکه جریان برعلیه رهبر جبهه گیری نکند و بعد از انتخاب  تابع ولایت است و در سایر موارد با جریان برای تصدی دولت بعدی کمک خواهد نمود.

منبع: http://an1390.mihanblog.com/


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-242.aspx
تاريخ انتشار :  سه شنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 0:37 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  
GoToTop